Nuo 1999 m. UAB KALIBRITA specializacija yra reklaminiai lauko skėčiai, markizės, palapinės ir lauko kavinių įrengimas.

UAB KALIBRITA yra oficialus atstovas PERFECTA Group didžiausio Rytų Europoje reklaminių lauko skėčių gamintojo Baltijos ir NVS šalyse.
Šiuo metu mes galime Jums pasiūlyti virš 40 lauko skėčių modelių nuo 150 cm iki 700 cm kupolo skersmens.

Taip pat UAB KALIBRITA yra oficialus VITO sp. z o.o. atstovas Baltijos šalyse ir galime Jums pasiūlyti 4 rūšių įvairiausių matmenų lengvai pastatomų, aukščiausios kokybės palapinių.

Daugiametė patirtis sudėtingoje reklamos rinkoje leido mums pasiekti geriausią karkasų ir reklaminių užrašų kokybę. Reklaminius užrašus mes galime atlikti rotaciniu, dispersiniu ir šilkografijos būdu. Firmos sėkmę užtikrino ne tik aukštos kokybės produktai ir palanki mūsų klientams kainų politika bet ir žinios, patirtis, kūrybingumas ir puikus aptarnavimas. Visi išvardinti privalumai yra labai vertinami mūsų klientų, tarp kurių yra visi Lietuvos ledų gamintojai, Lietuvos ir užsienio alaus daryklos, gėrimų gamintojai ir kitos firmos.
Gerų ir ilgamečių santykių su mūsų klientais ir nuolatinės rinkos analizės dėka, mūsų firma gali patenkinti pačių išrankiausių pirkėjų reikalavimus ir lūkesčius. Savo skėčiams mes suteikiame garantiją, o taip pat atliekame priežiūrą ir pogarantinį aptarnavimą. Remontuojame kitų gamintojų skėčius.

Mūsų klientai:

“Alita”, “Anykščių Vynas”, “Avon Cosmetics”, “Baltoji Snaigė”, “Biržų alus”, “HBH Vilkmergės Alus”, “Ingman-Vega”, ”Kauno Alus”, “Klaipėdos Pienas”, “Kauno Pieno Centras “Kraitenė”", “Panevėžio Pienas”, “Rinkuškiai”, “Rečyca”, "Švyturys-Utenos Alus “Vikeda”, “Kalnapilis - Tauras”, “Žemaitijos Pienas” ir kiti.